Stěhování elektroniky

Stěhovat elektroniku, do které patří počítače, televize, LCD televize, DVD přehrávače, hudební věže, domácí kina, pračky, mikrovlnné trouby a jiné zařízení, je jedno ze stěhování, které musí být obzvlášť jemné a opatrné. I s tímto stěhováním si naše firma a hlavně pracovníci hravě poradí.

Realizace stěhování - odpojení, zabalení, přestěhování a připojení

Zapůjčíme Vám obalový materiál - kartony, přepravky, lepící pásky, bublinkové a streč fólie a mnoho dalších. Elektroniku pečlivě zabalíme a přichystáme na stěhování. Dno krabic je dobré ještě přelepit, nejlépe do kříže, aby se náhodou krabice neotevřela. K vystýlce krabic, aby elektronika nebyla v krabici volná, nám poslouží noviny nebo pěnové kuličky.

Při stěhování elektroniky je důležité odborně odpojit všechna elektrická připojení, ovladače, šňůry a další příslušenství a zabalit zvlášť. Můžete si elektroniku i její příslušenství polepit popiskami, abyste při vybalování věděli, co k čemu patří. S těmito křehkými věcmi je dobré při převozu - nebo přenosu neotáčet a pokládat jemně. Ve stěhovacím automobilu jsou vaše předměty také upevněny pomocí pásů a různých zarážek, aby nedošlo k pohybu stěhovaných předmětů při převozu. Po převozu Vaší elektroniku vybalíme z krabic, umístíme ji na určené místo a zajistíme všechna připojení. Elektroniku po zapojení do elektrické sítě vyzkoušíme, zda nedošlo při stěhování k nechtěným škodám. Při stěhování elektroniky větších rozměrů, je dobré zajistit volný průchod na chodbách domů a volnou příjezdovou cestu před domem.

Pro objednávku našich služeb či případné dotazy a zaslání nezávazné nabídky nás neváhejte kontaktovat.