Stěhování lékařských zařízení

Naše firma dokáže přestěhovat úplně vše. Nejen velká, těžká břemena, trezory, ale i stěhování předmětů, které potřebují jemnou manipulaci. Velmi citlivé a opatrné stěhování vyžaduje stěhování lékařských zařízení. Např. přístroje mnukleární medicíny, CT a magnetické rezonance ultrazvuky, rentgeny a mnohé další. Jsou citlivé na jakýkoliv pohyb, teplotu okolí, náraz. Vyžadují odbornou péči a manipulaci při stěhování.

Lékařská zařízení jsou u nás v bezpečí

Naše firma po shlédnutí přístrojů určí nejen cenu stěhování, ale zajistí odborné odpojení těchto lékařských zařízení od elektroinstalace a připojení do sítí. Po skončení stěhování tyto přístroje opět ustavíme a zapojíme všechna příslušenství přístroje. Lékařská zařízení musí být během stěhování pečlivě zabalena a zabezpečena. Menší přístroje lze do stěhovacího automobilu přenést pracovníky v ruce, nebo je můžeme převézt na převozovém vozíku. Některé tyto přístroje jsou vozíky vybaveny.

Naše firma je pojištěna na 5mil. Kč, na žádost klienta je možné provést připojištění. S našimi odbornými pracovníky Vám dokážeme, že stěhování může být snadná a rychlá záležitost, žádná noční můra.

Pro objednávku našich služeb či případné dotazy a zaslání nezávazné nabídky nás neváhejte kontaktovat.