Stěhování strojů

Stěhování strojů je velmi těžká, ale zajímavá práce. Je pokaždé jiná. Záleží na hmotnosti stroje, na jeho velikosti a ustavení. Jelikož se většinou jedná o těžké stroje, jsme vybaveni speciální technikou, např. vysokozdvižnými vozíky. Stěhovací práce jsou většinou prováděny v halách dílen, do kterých stěhovací technika a vozy mohou bez problémů vjet. To nám usnadní stěhovací práce. Naše firma zajišťuje odpojení a připojení elektroinstalace, vody, vzduchu a dalších připojení. Zajišťujeme také ukotvení a ustavení strojů na určené místo. Nezajišťujeme jen stěhování strojů, ale přeskupení výrobních celků, přesun strojů po hale nebo vyložení Vašeho kamiónu.

Stěhování strojů po celé ČR

Stěhovací práce zajišťujeme po celém území ČR. V případě stěhování těžkých strojů a břemen o hmotnosti nad 600kg je nutno stěhovací trasu předem shlédnout a spočítat celkovou cenu stěhování. Tato služba se neplatí, je zdarma. Musíme také zvážit celkový počet pracovníků na stěhování a veškerou stěhovací techniku. Pro naše odborně proškolené pracovníky neexistuje jakákoliv věc nebo předmět, který by nedokázali nepřestěhovat.

Našich služeb je možné využít i v případě, že si dopravu stroje zajistí zákazník sám. My stroj vyložíme, usadíme a vyvážíme.

Pro objednávku našich služeb či případné dotazy a zaslání nezávazné nabídky nás neváhejte kontaktovat.